Комунальне некомерційне підприємство «Теплицька центральна районна лікарня»
Теплицької районної ради

ProZorro

ІНФОРМАЦІЯ
про використання електронної системи
ублічних закупівель ProZorro.

КНП «Теплицька ЦРЛ» зареєстрована на електронному майданчику: «Держзакупівлі. онлайн».  Договір приєднання від 03 серпня 2015 року.  Лікарня на майданчику «Держзакупівлі. онлайн» перебуває в режимі реальних закупівель.

З березня 2016 року лікувальним закладом  оголошувались торги на придбання продуктів харчування,   паливно-мастильних матеріалів, дров, канцтоварів, комп'ютерного обладнання, медикаментів, будівництво поліклініки, придбання медичного обладнання, холодильників.

При проведенні допорогових закупівель офісних меблів очікуваною вартістю184 000,00 грн., договори з учасниками було укладено на 150 899,60грн., зекономлено 33 000 грн. бюджетних коштів.  Також було оголошено закупівлю на придбання постільної білизни на суму 100 000,00 грн., а договір укладено на 46 125,00 грн., 8 000 грн. зекономлено при покупці бланкової продукції.

Переведення закупівель в електронний формат дозволило збільшити економію бюджетних коштів в рази. За результатами проведених закупівель у 2017 році економія склала  702 731,97грн..

Голова тендерного комітету  Г.В. Шевчук