A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство Теплицької селищної ради "Теплицька міська лікарня"
Теплицької селищної ради

Шановні колеги! Ми переживаємо дуже складний період. Нічого схожого досі не знало наше покоління, не стикалося з подібним навіть покоління наших батьків і дідів.

Дата: 03.04.2020 11:58
Кількість переглядів: 40

Шановні колеги!

Ми переживаємо дуже складний період. Нічого схожого досі не знало наше покоління, не стикалося з подібним навіть покоління наших батьків і дідів. У світі з шаленою швидкістю поширюється хвороба, яка забирає тисячі життів. На боротьбу з пандемією коронавірусу піднялися мільйони людей у всьому світі. Протидіють новому захворюванню не тільки лікарі, а й правоохоронці, комунальники, військові, соціальні працівники і волонтери, незалежно від основної професії, але головна армія у війні з епідемією – це медичні працівники. І доки інфекціоністи і реаніматологи рятують хворих, а лаборанти проводять аналізи для виявлення вірусу, інші медпрацівники теж долучаються до боротьби з новою інфекцією.

Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації вдячний усім медикам, які проводять роз’яснювальну роботу, грамотно відповідають на запитання у соцмережах, вчать людей, які не мають медичної освіти, розпізнавати симптоми хвороби і відрізняти правдиву інформацію від фейкових повідомлень, дають слушні поради щодо індивідуального захисту і дотримання карантину.

Шановні колеги! Звертаємося до вас із проханням берегти себе, своїх близьких і своїх пацієнтів від захворювання, не нехтувати засобами індивідуального захисту і не ігнорувати вимоги карантину. Ви, як ніхто інший, знаєте, якою буває ціна легковажності. Просимо вас і надалі поширювати тільки перевірену інформацію і давати тільки професійно виважені поради, за можливості – аргументовано заспокоювати людей, які почуваються пригнічено або мають панічні настрої і поширюють їх у містах і селах Вінниччини.

Віримо у високий професіоналізм вінницьких лікарів і їхню вірність клятві Гіппократа. Радіємо успіхам вінницьких інфекціоністів: адже саме у Вінниці – на кафедрі інфекційних хвороб медичного університету імені Пирогова – розроблено перший в Україні протокол лікування хворих на COVID-19.

Разом ми переможемо епідемію і невдовзі повернемося до звичного життя. Здоров’я вам, витримки і успіхів у вашій щоденній праці!

Департамент охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора