Напрями діяльності

Метою діяльності КНП «Теплицька міська лікарня» є:

1. Забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я.
  2. Здійснення контролю якості надання медичної допомоги населенню, своєчасного та об’єктивного розгляду звернень щодо надання медичної допомоги.
  3. Забезпечення доступності медичної допомоги для соціально-незахищених верств населення (дітям, підліткам, вагітним, людям похилого віку, особам з обмеженими можливостями).
  4. Підтримка тісної співпраці із закладами первинного та третинного рівня надання медичної допомоги.
  5. Забезпечення сталого функціонування закладу в умовах жорсткої економії державних коштів, не допускаючи при цьому зниження якості медичної допомоги населенню району.
  6. Покращення матеріально-технічної бази закладу.
  7. Санітарно-освітня робота щодо запобігання захворювань та пропаганди здорового способу життя.