Консультативно-діагностична поліклініка

Консультативно-дфагностична поліклініка КНП «Теплицька ЦРЛ» побудована по типовому проекту потужністю  375 відвідувань в зміну. Ведеться консультативна допомога по 22 спеціальностях.

Старша медична сестра – Красиленко Валентина Дмитрівна

Спеціальність: медична сестра.

Закінчила Бершадське медичне училище у 1986 році.

З 15.11.1986р. по 01.07.1992р. – медична сестра відділення функціональної діагностики Одеської міської клінічної лікарні.

З 06.06.1996р. по 20.05.2004р. – медична сестра поліклінічного відділення Теплицького РТМО.

З 20.05.2004р. по 31.12.2013р. – старша медична сестра інфекційного відділення Теплицької ЦРЛ.

З 01.01.2014р. по даний час – старша сестра медична консультативно-діагностичної поліклініки.

Кабінет лікаря-хірурга

Лікар-хірург Луценко Володимир Степанович

Закінчив Вінницький медичний університет в 2000 році. Перша категорія по хірургії.

Медсестра хірургічного кабінету - Якимишина Людмила Василівна

Кабінет лікаря ортопеда-травматолога

Лікар-ортопед-травматолог – Бомко Ігор Андрійович

Закінчив Вінницький медичний університет в 2010 році. Перша категорія з травматології.

Кабінет лікаря-отоларинголога

Лікар-отоларинголог – Коломієць Сергій Якович

Закінчив Вінницький медичний інститут в 1985 році. Перша категорія з отоларингології.

на прийомі

Кабінет лікаря-офтальмолога

Лікар-офтальмогог – Трофимчук Тетяна Василівна

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1995 році. Перша  категорія з офтальмології.

Кабінет лікаря-невропатолога

Лікар-невропатолог – Дон Микола Олексійович

Закінчив Чернівецький медичний інститут в 1995 році.

Кабінет лікаря-ендокринолога

Лікар-ендокринолог – Шевчук Галина Василівна

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1993 році. Перша категорія з ендокринології.

Кабінет лікаря-терапевта

Лікар-терапевт – Машталєр Людмила Пилипівна

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1989 році. Друга  категорія з терапії.

Кабінет лікаря-педіатра

Кабінет лікаря-психіатра

Лікар-психіатр – Кулинич Павло Васильович

Закінчив Вінницький медичний інститут в 1967 році. Друга категорія з психіатрії.

Кабінет лікаря-нарколога

Кабінет лікаря дермато-венеролога

Лікар-дерматовенеролог – Політаєва Лілія Вікторівна

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1998 році. Вища категорія з дерматології.

Кабінет лікаря-інфекціоніста

Лікар-інфекціоніст – Гончарук Наталія Анатоліївна

Закінчила Вінницький медичний інститут в 1989 році. Вища категорія з інфекційних хвороб.

Жіноча консультація

Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації  – Гончарук Андрій Вікторович

Закінчив Вінницький медичний інститут в 1984 році. Перша категорія з акушер-гінекології.

Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації – Кіщук   Володимир Васильович

Закінчив  Вінницький медичний інститут в 1993 році. Перша  категорія з акушер-гінекології.

Колектив жіночої консультації

Приймальне відділення

Колектив приймального відділення

Стоматологічний кабінет

Завідувач стоматологічним кабінетом

Лікар-стоматолог – Пасічник Людмила Степанівна

Закінчила Київський  медичний інститут в 1988 році. Перша категорія з стоматології.

Лікар-стоматолог – Чугуєвець Ганна Михайлівна

Закінчила Полтавський  медичний університет в 1980 році. Перша категорія з стоматології.

Лікар-стоматолог – Тугай Лілія Миколаївна

Закінчила Вінницький медичний університет в 2003 році. Перша категорія з стоматології.

Лікар-стоматолог – Зуб Аліна Володимирівна

Закінчила Київський  медичний університет в 2012 році. Лікар-спеціаліст з стоматології.

Лікар-стоматолог-хірург – Пономаренко Надія Іванівна

Закінчила Іркутський   медичний інститут в 1982 році. Перша категорія з стоматології.

Лікар-стоматолог - Зуб Аліна Володимирівна

Закінчила Київський медичний університет в 2015 році. Друга категорія з стоматології.