A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство Теплицької селищної ради "Теплицька міська лікарня"
Теплицької селищної ради

Звіт за І квартал 2018 року

ProZorro – це офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України, завдання якого – запобігання корупції (забезпечує використання електронних документів, об’єктивні кваліфікаційні вимоги, прозора система оцінки пропозицій). Системі ProZorro властиві відкритість документації та прозорість процедур, громадськість отримала вільний доступ до документів, пов'язаних з державними закупівлями. Ця електронна система державних закупівель на даний момент складається із центральної бази даних та електронних майданчиків. 

Основна процедура закупівлі – відкриті торги – включає підготовку документів по закупівлі, запитання та відповіді учасників, аукціон, оцінку пропозицій та визначення переможця. Проведення закупівель за державні кошти у лікувальному закладі  здійснює тендерний комітет. Комітет працює за принципом колегіальності щодо затвердження рішень, відсутності конфліктів між членами комітету, їх об'єктивності.

ProZorro дає можливість не тільки відслідковувати, на що витрачаються кошти у публічних закупівлях, а й дозволяє тендерному комітету обирати найоптимальніше поєднання ціни та якості, наприклад: нове будівництво будівлі патолого-анатомічного приміщення закладу було проведено допорогові закупівлі із економією коштів 11288,00 грн. від очікуваної вартості, при закупівлі медичних бланків зекономлено 2753,00 грн. бюджетних коштів;

- проведено закупівлю комп’ютерного обладнання (ТОВ «Комел») очікуваною вартістю 27 000, 00 грн., договір укладено з учасником на          25 495,00 грн., зекономлено 1 505,00 грн.;

- при проведенні закупівлі чаю та кавового напою, очікуваною вартістю 12 700,00 грн., зекономлено 799,00 грн..

За результатами проведення публічних закупівель у І кварталі 2018 року загальна економія бюджетних коштів склала 16 356,70 грн..

Голова тендерного комітету  Г.В. Шевчук

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора